Auris

 

Auris. Perjetoni nje eksperience te kendshme guidimi. Auris i ri eshte makina qe do te doni ta guidoni cdo dite. Auris eshte guximtare, dinamike dhe terheq vemendje. Interiori eshte i bollshem dhe ofron qualitet te larte, intuitiv dhe dizajn te bukur. Dhe zgjedhja midis motorave Hybrid, benzine ose nafte, e ben Auris makinen perfekte per ju. Dizajn qe terheq Dizanji perfekt eshte ne detaje. Auris i ri ndricon me elementet e bukur si feneret plotesisht LED dhe disqet aumin. Si diten dhe naten, Auris eshte makina qe lehteson gjendjen tuaj. Stil dhe komoditet ne nje Brenda Auris ju do te gjeni nje dizanj impresiv dhe materiale te kualitetit te larte. Toyota Touch 2 i ri eshte nje dritare per ne boten e argetimit, teksa ekrani i ri me ngjyra TFT ne konsolen qendrore tregon drejtimin, rrugen dhe informacione nga Toyota Safety Sense.